26. června, 2023
Vrh koulí4. Sofie Hiadlovská 10,05 m 150 m7. Sofie Hiadlovská 19,43 s (+3,2 m/s)
26. června, 2023
26. června, 2023
20. června, 2023
Jan Malý skok dalekýKarolína Ryzí vrh koulí, hod oštěpemBarbora Šťastná 60 m, 60 m přek.Tereza Tušlová 60 m přek., 800 m
20. června, 2023
19. David Kaláb 1:13:24234. Jan Slavík 1:31:56
20. června, 2023
20. června, 2023
16. června, 2023
16. června, 2023
16. června, 2023
Sofie Hiadlovská 150 m 19,75 s (10.), skok daleký 5.18 m (6.)Justýna Ryzí koule 3 kg 8,24 m (12.)Michaela Plachá 300 m 46,98 s (23.)Zoe Rozwalka 300 m 47,02 s (24.)štafeta 4×300 m (Hiadlovská, Rozwalka, Plachá, J. Ryzí) 3:12,31 (12.)
16. června, 2023
5. června, 2023
3. David Kaláb 1:10:5221. Michal Juřička 1:25:36
5. června, 2023
Skok daleký5. Matěj Šulc 6.27 m
5. června, 2023
Hynek Žlůva dálka 5.95 m (5.) ; 200 m 24,52 s (15.)Vojtěch Žlůva 800 m 2:10,65 (12.)Matouš Novák 400 m 58,92 s (12.) ; 300 m přek. 47,92 s (6.)Martin Hanulics vrh koulí 5kg 9,42 m (15.)
30. května, 2023
23. května, 2023
Půlmaraton1. David Kaláb 1:16:14
23. května, 2023
Sedmiboj žákyň7. Sofie Hiadlovská 3924 b.
23. května, 2023
16. května, 2023
16. května, 2023
9. května, 2023
MužiTomáš Bogner 100 m, 300 mHynek Žlůva 100 m, 300 mVojtěch Žlůva 100 m, 300 mMatěj Šulc 100 m, skok dalekýŽáciRobin Vávra 800 m, skok dalekýFilip Dovrtěl 100 m přek., skok daleký
9. května, 2023
377. Jan Slavík 3:07:34
9. května, 2023
5. května, 2023
26. dubna, 2023
26. dubna, 2023
26. dubna, 2023
26. dubna, 2023
Mladší žákyně4. Tereza Tušlová 2:03
29. března, 2023
4. března, 2023
Vrh koulí muži 5 kg4. Miroslav Šlapota 10,76 m
27. února, 2023
Muži 10 km4. David Kaláb 33:46
22. února, 2023
Sofie Hiadlovská 60 m, skok dalekýMichaela Plachá 60 m, skok dalekýZoe Rozwalka 60 m, skok dalekýFilip Dovrtěl 60 m, 60 m přek.
12. února, 2023
Pětiboj žákyň9. Sofie Hiadlovská 2960 b. (60 m př. 9,52 s – výška 150 cm – koule 3 kg 8.92 m – dálka 512 cm – 800 m 2:48:08)
6. února, 2023
Sofie Hiadlovská 60 m přek., 150 mMichaela Plachá 60 m, 300 mZoe Rozwalka 60m , 60 m přek.Robin Vávra 800 m, 150 m
6. února, 2023
MužiTomáš Bogner 60 m, 200 mJuniořiMatyáš Šikl koule 6 kgDorostenciMartin Hanulics koule 5 kg, štafeta 4 x 200mMatyáš Novák 400 m, štafeta 4 x 200mVojtěch Žlůva 60 m, štafeta 4 x 200mHynek Žlůva 60 m, štafeta 4 x 200m
6. února, 2023
Barbora Šťastná 60m přek., 60 m Anastasia Zabolotnyi skok daleký, 150 mJan Malý skok daleký
23. ledna, 2023
Koule 7,26 kg – muži6. Karel Šula 17,49 m
23. ledna, 2023
Žákyně 10. Sofie Hiadlovská 2795 b.
17. ledna, 2023
muži 10 km1. David Kaláb 32:43
17. ledna, 2023
Loading...